VYZKOUŠEJTE si letání s dronem

Vyzkoušejte si létání s drony! Zajímá Vás, co vše to obnáší? Kde se smí a nesmí létat? Nevíte, jestli by Vás to vůbec bavilo, či pro to máte vlohy? Chcete strávit příjemně čas, dozvědět se, jak je to s drony doopravdy a pobavit se s "hračkou", která je IN?

Neváhejte vyzkoušet lekci, kde se dozvíte všechny potřebné základy o dronech a hlavně si zalétáte hned se dvěma druhy dronů. U nás se létá s hvězdou mezi drony, značkou DJI.

CENA 1990 Kč za 90 minutovou lekci. 

Lekce se koná za předpokladu vhodného počasí. Pokud počasí nepřeje ke vzletu, je možné lekci přesunout na jiný termín, nebo zrušit z důvodu nepřízně počasí se 100% vrácením částky zpět na účet.

Počet účastníků je omezen na max 2 osoby v lekci. Nemusíte se bát, že by jste měli málo času. Ke všem strojům jsou k dipozici náhradní akumulátory. Kapacity je tedy dostatek.

Z lekce je možné si obratem odnést letecké záběry na svém USB klíči.

Samozřejmostí je možnost sezení a drobného občerstvení.

Návazně po lekci je možné si dokoupit letecké hodiny a strávit odpoledne létáním nad danou lokalitou. Cena letecké hodiny 60 minut je 490 Kč. Do času se započítává i manipulační čas při přistání pro výměnu baterií a související činnosti. Pokud však budete chtít, je možné se i přesunout. Pro tuto možnost, prosíme o nahlášení předem o jakou lokalitu půjde. 

Veškeré platby probíhají elektronicky. Děkujeme za pochopení.


DRON na zkoušku - rezervujte si

Neváhejte si rezervovat dron na zkoušku. Vyplňte, prosím, formulář a budeme Vás kontaktovat pro potvrzení termínu. Pokud raději telefonujete, využijte číslo +420 603 323.