VYZKOUŠEJTE si letání s dronem

Vyzkoušejte si létání s drony! Zajímá Vás, co vše to obnáší? Kde se smí a nesmí létat? Nevíte, jestli by Vás to vůbec bavilo, či pro to máte vlohy? Chcete strávit příjemně čas, dozvědět se, jak je to s drony doopravdy a pobavit se s "hračkou", která je IN?

Neváhejte vyzkoušet lekci, kde se dozvíte všechny potřebné základy o dronech a hlavně si zalétáte hned se dvěma druhy dronů. U nás se létá s hvězdou mezi drony, značkou DJI.

CENA 2499 Kč za 3 hodinovou lekci. 

Lekce se koná za předpokladu vhodného počasí. Pokud počasí nepřeje ke vzletu, je možné lekci přesunout na jiný termín, nebo zrušit z důvodu nepřízně počasí se 100% vrácením částky zpět na účet.

Počet účastníků je omezen na max 2 osoby v lekci. Nemusíte se bát, že by jste měli málo času. Ke všem strojům jsou k dipozici náhradní akumulátory. Kapacity je tedy dostatek.

Z lekce je možné si obratem odnést letecké záběry na svém USB klíči.

Samozřejmostí je možnost sezení a drobného občerstvení.

Návazně po lekci je možné si dokoupit letecké hodiny a strávit odpoledne létáním nad danou lokalitou. Cena letecké hodiny 60 minut je 490 Kč. Do času se započítává i manipulační čas při přistání pro výměnu baterií a související činnosti. Pokud však budete chtít, je možné se i přesunout. Pro tuto možnost, prosíme o nahlášení předem o jakou lokalitu půjde. 

Veškeré platby probíhají elektronicky. Děkujeme za pochopení.


DRON na zkoušku - rezervujte si

Neváhejte si rezervovat dron na zkoušku. Vyplňte, prosím, formulář a budeme Vás kontaktovat pro potvrzení termínu. Pokud raději telefonujete, využijte číslo +420 603 323.