DRON párty pro všechny známé

DRON párty - nejen pro vás a přátele nebo hosty, ale i na firemní párty, večírek nebo jakoukoliv společenskou zábavu pro velké i malé.

Bavte sebe a vaše hosty s moderní "hračkou". Zábava na čerstvém vzduchu s drony DJI - profesionální značkou na trhu - je IN.

Vyzkoušíte jak se létá s různymi stroji. Dozvíte se zajímavosti ze světa dronů. Seznámíte se s pravidly pro provoz dronů v České republice a jejich omezení.

Poznáte jak dron létá v jednotlivých režimech. Pocítíte rozdíl mezi SPORT módem a GPS řízeným módem. Neméně zajímavý mód je bez řízení GPS, kdy se dron nechá unášet větrem a je jen na Vás, aby jste ho uřídili.

Starat se o vás bude  proškolený personál se zkušenostmi. K dispozici můžete mít až tři drony.

1 x DJI MAVIC 2 PRO ´
2 x DJIPHANTOM4 PRO
Vše s APPLE IPAD 7.9" - přehledná obrazovka, kde vynikne opravdu každý záběr.

OBSAH PÁRTY BALÍČKU

  • Na Vaši akci připravíme až 3 drony - každý s 4 ks bateriemi.
  • Disponujeme vlastním zdrojem energie - průběžně jsme schopní tedy baterie nabíjet a zábava nebude váznout.
  • Máme k dispozici párty stan, kam se můžete schovat před ostrým sluníčkem. 
  • Stoly a sezení je samozřejmostí. Na přání jsme schopni zajistit catering dle požadavků (nealkoholické občerstvení, drobný finger food).
  • Letecké výkony jednostlivců lze živě sledovat na velkoplošné LED TV.
  • Všechny drony mají v sobě microSD kartu pro záznam, obratem si tak každý pilot může odnést záznam ze svého letu na vlastnim USB klíči.
  • UPOZORNĚNÍ - drony mají dané prostory, kde se mohou pohybovat. Prosím konzultujte tuto skutečnost s námi předem, abychom předešli problémům se zákazem letu či jiným omezením v dané lokalitě.
    Děkujeme za pochopení.
  • CENA je kalkulována vždy individuálně na počtu dronů, trvání akce a dalších požadavků na připravovanou akci. Např. požadované občerstvení, více stanů, počet dronů a jiné.

DRON párty - rezervujte si

Neváhejte si rezervovat svoji DRON párty. Vyplňte, prosím, formulář a budeme Vás kontaktovat pro ověření dostupnosti požadovaného termínu a lokality. Pokud raději telefonujete, využijte číslo +420 603 323.

Odesláním rezervace nevzniká nárok na službu DRON párty..